Inloggen   |   Design & Development - Jeroen Stiers
bekijk de uitslagen van:
| 2018 || 2017 || 2016 || 2015 || 2014 || 2013 || 2012 || 2011 || 2010 || 2009 || 2008 |
Datum Wedstrijd Land Uitslag
27/09Firenze, WK U23 25
18/09Namen, GP de Wallonie 22
15/09Leuven, GP Jef Scherens 3
31/08eindklassement Tour de l'Avenir 45
31/08Plateau de Glières (7e rit Tour de l'Avenir) 56
30/08Chatel (6e rit Tour de l'Avenir) 8
29/08Morzine (5e rit Tour de l'Avenir) 9
28/08Saint-Francois-Longchamp (4e rit Tour de l'Avenir) 66
27/08Albertville (3e rit Tour de l'Avenir) 8
26/08Saint-Vulbas (2e rit Tour de l'Avenir) 10
25/08Arbois (1e rit Tour de l'Avenir) 8
24/08Louhans (proloog Tour de l'Avenir) 41
11/08eindklassement Ronde van Utah 51
11/08Park City (6e rit Ronde van Utah) 10
10/08Snowbird Ski Resort (5e rit Ronde van Utah) 89
09/08Salt Lake City (4e rit Ronde van Utah) 3
08/08Payson (3e rit Ronde van Utah) 59
07/08Torrey (2e rit Ronde van Utah) 3
06/08Cedar City (1e rit Ronde van Utah) 7
27/07Heber Valley Circuit Race 3
21/07eindklassement Cascade Cycling Classic 22
21/07Bend, Summit High School (5e rit Cascade Cycling Classic) 6
20/07Bend, downtown criterium (4e rit Cascade Cycling Classic) 2
19/07Bend, Mt Bachelor Ski Resort (3e rit Cascade Cycling Classic) 11
18/07Bend, Crooked River Park (TT Cascade Cycling Classic) 128
17/07Bend, Three Creeks Snow Park (1e rit Cascade Cycling Classic) 19
16/07Bend, Tetherow Golf Club (proloog Cascade Cycling Classic) 36
16/06eindklassement Tour de Beauce 31
16/06St-Georges (6e rit Tour de Beauce) 16
15/06Québec (5e rit Tour de Beauce) 37
14/06St-Benoît-Labre (tijdrit Tour de Beauce) 60
13/06Mont Mégantic (3e rit Tour de Beauce) 47
12/06Thetford-Mines (2e rit Tour de Beauce) 3
11/06Lac Etchemin (1e rit Tour de Beauce) 1
01/06Heistse Pijl (profkoers) 20
26/05Strombeek-Bever (dernycriterium) 1
19/05eindklassement Ronde van Californie 40
19/05Santa Rosa (8e rit Ronde van Californie) 12
18/05Mt Diablo (7e rit Ronde van Californie) 43
17/05San Jose (tijdrit in de Ronde van Californie) 77
16/05Avila Beach (5e rit Ronde van Californie) 23
15/05Santa Barbara (4e rit Ronde van Californie) 10
14/05Santa Clarita (3e rit Ronde van Californie) 24
13/05Greater Palm Springs (2e rit Ronde van Californie) 85
12/05Escondido (1e rit Ronde van Californie) 5
28/04Molenstede (PK Beloften) 2
21/04Bertrix (Arden Challenge) 2
19/04Sibret (Arden Challenge) 5
18/04Tintigny (Arden Challenge) 6
13/04Luik-Bastenaken-Luik U23 3
10/04La Cote Picarde (Nations Cup) 45
06/04Ronde van Vlaanderen (Nations Cup) 31
30/03Amay 19
29/03Payson (3e rit Ronde van Utah) 59
24/03eindklassement Ronde van Alentejo 1
24/03Vila Nova de Santo André - Santiago do Cacém (5e rit Ronde van Alentejo) 7
23/03Ourique - Odemira (4e rit Ronde van Alentejo) 6
22/03Vidigueira - Mértola (3e rit Ronde van Alentejo) 4
21/03Soussel - Portel (2e rit Ronde van Alentejo) 1
20/03Castelo de Vide - Marvao (1e rit Ronde van Alentejo) 7
17/03Putte-Beerzel (Memorial Jos Huysmans) 16
10/03Nieuwrode 1
06/03Wanzeel Koerse (prof-kermiskoers) 11
03/03Heide-Linter 2
19/01Ploegkoers ("Madison"), Blaarmeersen 3
13/01Pistemeeting Omnium (Memorial Peter Harinck) 3



Klassementen 2013

Cyclinkranking Eddy Cosyn (eindstand)

Plaats Naam Club ° Punten Zeges
1 Jasper Stuyven Bontrager Cycling Team 1992 273 5
2 Edward Theuns VL Technics-Abutriek 1991 253 3
3 Tiesj Benoot Lotto-Belisol U23 1994 205 3
4 Bert Vanlerberghe Ventilair-Steria 1992 186 3
5 Boris Vallee ColorCode-Biowanze 1993 171 6
6 Sean De Bie Leopard-Trek U23 1991 164 2
7 Victor Campenaerts Lotto-Belisol U23 1991 161 5
8 David Desmecht Lotto-Belisol U23 1992 155 6
9 Frederik Frison Lotto-Belisol U23 1992 154 5
10 Jelle Mannaerts Rock Werchter CT 1991 145 2
...


Jonge Flandrien U27 (organisatie Het Nieuwsblad)

Plaats Naam Punten
1 Jasper Stuyven 42
2 Victor Campenaerts 23
3 Sean De Bie 20
4 Louis Vervaeke 19
5 Tiesj Benoot 18
6 Edward Theuns 17
Frederik Frison
8 Nicolas Vereecken 15
Frederik Backaert
10 Daan Myngheer 13
Stig Broeckx
Dylan Teuns