Inloggen   |   Design & Development - Jeroen Stiers
bekijk de uitslagen van:
| 2018 || 2017 || 2016 || 2015 || 2014 || 2013 || 2012 || 2011 || 2010 || 2009 || 2008 |
Datum Wedstrijd Land Uitslag
16/10ploegentijdrit Lac d'Eau d'Heure 4
11/10Heist-op-den-Berg (Goor) 11
09/10Boom 10
01/10Hooglede 5
26/09Moorslede 31
18/09Kampenhout (GP Impanis-Van Petegem) 28
11/09Rochefort (BvB) 116
06/09Booischot-Pijpelheide 7
15/08Tervuren (BK tijdrijden) 8
10/08Eindklassement Tour de Namur 7
10/08Namur (5e etappe Tour de Namur) 3
09/08Walcourt (4e etappe Tour de Namur) 16
08/08Gedinne (3e etappe Tour de Namur) 17
07/08Florennes (2e etappe Tour de Namur) 6
06/08Ciney (1e etappe Tour de Namur) 43
01/08Lommel (natourcriterium) 17
31/07eindstand Ronde van Vlaams-Brabant 17
31/07Liedekerke (5e rit Ronde van Vl-Brabant) 122
30/07Betekom (4e rit Ronde van Vl-Brabant) 163
29/07Rotselaar (tijdrit Ronde van Vl-Brabant) 9
28/07Boutersem (2e rit Ronde van Vl-Brabant) 16
27/07Wilsele (1e rit Ronde van Vl-Brabant) 69
17/07EK Offida DNF
11/07GP Stad Geel (Topcompetitie) 33
07/07Melle 11
03/07Aarschot (Dwars door het Hageland) 68
12/06Boutersem (GP Wim Ruelens) 8
29/05Paris-Roubaix Espoirs 2
21/05Heistse Pijl 3
15/05Triptique Ardennais - eindstand 26
15/05Verviers (Triptique Ardennais - 3e rit) 45
14/05Monschau (Triptique Ardennais - 2e rit) 11
13/05Lontzen (Triptique Ardennais - 1e rit) 61
08/05Fleurus (Circuit de Wallonie, Topcompetitie) 20
01/05Wezembeek-Oppem (PK weg) 2
24/04GP Affligem 33
16/04Luik-Bastenaken-Luik U23 44
12/04Drieslinter (PK tijdrijden) 1
10/042daagse van de Gaverstreek - eindklassement 34
10/04Deerlijk (2daagse Gaverstreek - 2e rit) 21
09/04Stasegem (2daagse Gaverstreek - 1e rit) 29
03/04Sint-Truiden 33
27/03Aalst bij Sint-Truiden (Trofee van Haspengouw) 4
20/03Mol-Sluis (GP Wilfried Peeters) 13
13/03Koolskamp 2



Klassementen 2011

Cyclinkranking Eddy Cosyn (eindstand)

Plaats Naam Club ° Punten Zeges
1 Tosh Van Der Sande OmegaPharma-Lotto-Davo 1990 307 8
2 Sean De Bie Ovyta-Eijssen-Acrog 1991 200 4
3 Kenneth Van Bilsen DonckersKoffie-JellyBelly 1990 178 4
4 Tom Van Asbroeck VanDerVurst CT 1990 169 4
5 Matthias Allegaert Ovyta-Eijssen-Acrog 1989 163 4
6 Tim Declercq EFC-QuickStep 1989 149 4
7 Eliot Lietaer EFC-QuickStep 1990 146 1
8 Tim Wellens OmegaPharma-Lotto-Davo 1991 145 1
9 Kevin De Jonghe Ovyta-Eijssen-Acrog 1991 126 7
10 Tom Devriendt EFC-QuickStep 1991 124 2
22 Jasper Stuyven (beste 1e-jaars) Ovyta-Eijssen-Acrog 1992 89 2


UCI Europe Tour Ranking
Een klassement over alle UCI x.2 wedstrijden in Europa voor Elite en Beloften(*)

Plaats Naam Nationaliteit Team Leeftijd Punten Opmerking
1 Giovanni Visconti Italie Farnese 28 636
2 Yauheni Hutacharov Wit-Rusland FDJ 28 574
3 Davide Rebellin Italie MIE 40 510
11 Thibaut Pinot (*) Frankrijk FDJ 21 350 Beste 21j
16 Gianni Meersman Belgie FDJ 26 312 Beste Belg
22 Nikita Novikov (*) Rusland 22 251 Beste 22j
26 Arnaud Demare (*) Frankrijk 20 235 Beste 20j
38 Jetse Bol (*) Nederland Rabobank 22 210 Beste belofte NL
105 Tosh Van Der Sande (*) Belgie OmPh-Lotto-Davo 21 115 Beste belofte B
243 Jasha Sutterlin (*) Duitsland TET 19 61 Beste 19j
366 Jay McCarthy (*) Australie Jayco 19 42
403 Jan Polanc (*) Slovenie RAR 19 39
450 Bob Jungels (*) Luxemburg 19 33
475 Maarten Craeghs (*) Belgie Rock Werchter 19 30 Beste Belgische 19j
491 Jasper Stuyven (*) Belgie 19 30
.
Volledige lijst: zie website UCI