Inloggen   |   Design & Development - Jeroen Stiers
bekijk de uitslagen van:
| 2018 || 2017 || 2016 || 2015 || 2014 || 2013 || 2012 || 2011 || 2010 || 2009 || 2008 |
Datum Wedstrijd Land Uitslag
03/10Borlo 8
19/09Keizer der Juniors - eindklassement 14
19/09Keizer der Juniors - 2e rit (Koksijde) 23
19/09Keizer der Juniors - tijdrit (Wulpen) 9
18/09Keizer der Juniors - 1e rit (Ieper) 6
12/09Zemst-Laar, Vlaams-Brabant Classic 23
11/09Diegem, Curitas Classic (IC) 1
05/09Remouchamps-Ferrières-Remouchamps (BvB) 1
31/08tijdrit Adinkerke (BvB) 4
28/08Omloop Mandel-Leie-Schelde - Meulebeke 14
22/08Rothaus regio tour - eindklassement 9
22/08Rothaus regio tour - rit 4 14
21/08Rothaus regio tour - rit 3 7
20/08Rothaus regio tour - rit 2 2
19/08Rothaus regio tour - ploegentijdrit 3
15/08Habay-la-Neuve, BK tijdrijden 4
08/08WK Offida 3
01/08Liège - La Gleize, eindklassement 26
01/08Liège - La Gleize, 4e rit (La Gleize) 10
31/07Liège - La Gleize, 2e rit = ploegentijdrit 13
31/07Liège - La Gleize, 3e rit (Thimister) 18
30/07Liège - La Gleize, 1e rit (Aubel) 22
25/073 Giorni Orobica - Rit 4 1
24/073 Giorni Orobica - Rit 3 11
23/073 Giorni Orobica - Rit 2 5
22/073 Giorni Orobica - Rit 1 22
17/07EK Ankara 47
11/07GP Patton - eindklassement 51
11/07GP Patton - 2e rit 43
10/07GP Patton - 1e rit 57
03/07Bollebeek-Merchtem 8
05/06Bonheiden-Rijmenam (BvB) 68
02/06testtijdrit Montenaken 11
30/05BK Geel 64
23/053-daagse van Axel - eindklassement 4
23/053-daagse van Axel - 3e rit 2
22/053-daagse van Axel - 2e rit 1
22/053-daagse van Axel - tijdrit 6
21/053-daagse van Axel - 1e rit 4
16/05PK Leuven 3
09/05Course de la Paix - eindklassement 4
09/05Course de la Paix 5e rit - Terezin 4
08/05Course de la Paix 4e rit - Altenberg 7
07/05Course de la Paix 3e rit - Roudnice 22
07/05Course de la Paix tijdrit - Trebenice 21
06/05Course de la Paix 2e rit - Litvinov 18
05/05Course de la Paix 1e rit - Litomerice 21
02/05Korbeek-Lo (BvB) 32
24/04testtijdrit Neeroeteren 2
18/04Tessenderlo 1
15/04PK tijdrijden Hoksem 2
11/04Parijs-Roubaix 1
05/04Ster van Zuid-Limburg - eindklassement 4
05/04Ster van Zuid-Limburg - 4e rit Borlo 20
04/04Ster van Zuid-Limburg - 3e rit Oupeye 1
03/04Ster van Zuid-Limburg - 2e rit Bovelingen 4
02/04Ster van Zuid-Limburg - proloog 26
28/03Aalst-bij-Sint-Truiden (BvB) 5
21/03Moerkerke-Damme "Guido Reybroeck Classic" 42
14/03Ieper "GP A. Noyelle" 28
07/03Tour de la Communauté Artois-Lys 1
28/02Kuurnse Leieomloop 7
03/02BK piste - teamsprint 3
03/02BK piste - ploegenachtervolging 1
31/01BK piste - sprint (1km) 3
30/01BK piste - ploegkoers 1
30/01BK piste - individuele achtervolging (3km) 2
29/01BK piste - puntenkoers 3



Klassementen 2010

Cyclinkranking Eddy Cosyn (eindstand)

Plaats Naam Club ° Punten Zeges
1 Jasper Stuyven Avia 1992 418 8
2 Mike De Bie Balen BC 1993 257 6
3 Frederik Frison Balen BC 1992 227 7
4 Bert Van Lerberghe Balen BC 1992 226 6
5 Ludwig Verstraete Molenspurters 1992 226 3
6 Jens Adams Avia 1992 209 2
7 Ruben Geerinckx Cube-Fintro 1993 205 6
8 David Desmecht WOOP 1992 197 7
9 Kenneth Van Rooy Hand in Hand Baal 1993 193 8
10 Wout Franssen CT Menen 1992 184 8


Beker van België (eindstand)

Plaats Naam Club Punten
1 Kenzie Boutté DJ Matic 184
2 Quentin Hoper Sprint 2000 157
3 Kenneth Van Rooy Hand in Hand 151
4 Frederik Geerts CT Menen 129
5 Jorne Carolus Avia 112
6 Jasper Stuyven Avia 104
7 Thomas Van De Velde DCM 103
8 Wout Verbeek Sport en Steun 99
9 Yannick Vanbrabant CT Menen 96
10 Jens Adams Avia 84


Jonge Flandrien (eindstand)

Plaats Naam Club Punten
1 Jasper Stuyven Avia 47
2 Dieter Bouvry Avia 25
3 Yannick Vanbrabant
Mike De Bie
Ct Menen
Balen BC
22
5 Kenneth Van Rooy Hand in Hand Baal 20
6 Jens Adams
Bert Van Lerberghe
Avia
Balen BC
18
8 Frederik Frison Balen BC 17
9 Quentin Hoper Sprint 2000 16
10 Jorne Carolus Avia 14


Jongere van het jaar (Kristallen Fiets)

Plaats Naam Categorie Punten
1 Yannick Eijssen Beloften 210
2 Jasper Stuyven Juniors 154
3 Tom Meeusen Beloften 124
4 Jolien D'hoore
Laurens De Vreese
Beloften Dames
Beloften
102
6 Jelle Wallays Beloften 50
7 Bart De Clercq ? 44
8 Boris Vallée Juniors 22
9 Kelly Druyts Beloften Dames 8
10 Sanne Cant
Jens Schuermans
Beloften Dames
Juniors
6


Regelmatigheidsklassement Nederlandse Juniors op wielerland.nl (eindstand)
(buitenlandse renners krijgen wel punten maar worden niet opgenomen in het officiële eindklassement)

Plaats Naam Club Punten
1 Daan Olivier De Jonge Renner 1649
Bob Jungels (LUX) 1607
Jasper Stuyven (BEL) 1569
2 Dylan Van Baarle Restore Cycling 1540
3 Mike Teunissen WV Schijndel 1263
Mario Vogt (DUI) 1426
4 Oscar Riesebeek De Volharding 1192
5 Danny Van Poppel Pijnenburg 1185
6 Derk Abel Beckeringh De Volharding 1153
7 Jesper Schipper Restore Cycling 1090
Lawson Craddock (USA) 1117
8 Robin Wennekes WV Eemland 946
9 Maarten Van Trijp Avia Cycling Team 920
10 Dylan Groenewegen Avia Cycling Team 912