Inloggen   |   Design & Development - Jeroen Stiers
bekijk de uitslagen van:
| 2018 || 2017 || 2016 || 2015 || 2014 || 2013 || 2012 || 2011 || 2010 || 2009 || 2008 |
Datum Wedstrijd Land Uitslag
05/10Tielt (Keizer der Nieuwelingen) 8
28/09Jemeppe (Topcompetitie) 9
21/09Vossem 2
17/09Blaarmeersen (piste) 4
14/09Herentals (BvB) 12
10/09Pistemeeting BvB 2
06/09Vattenfall Young Cyclassics eindklassement 1
06/09Vattenfall Young Cyclassics rit 4 3
06/09Vattenfall Young Cyclassics rit 3 5
05/09Vattenfall Young Cyclassics (tijdrit) 2
04/09Vattenfall Young Cyclassics rit 1 1
01/09Dottignies (BvB) 1
20/08Adinkerke (tijdrit Topcompetitie) 16
15/08ASVO Radjugendtour eindklassement 2
15/08ASVO Radjugendtour rit 4 1
14/08ASVO Radjugendtour rit 3 6
13/08ASVO Radjugendtour rit 2 7
12/08ASVO Radjugendtour rit 1 10
11/08ASVO Radjugendtour proloog 12
09/08Polleur-Stoumont-Polleur 9
29/07Harzé (klimkoers) 14
27/07BK nieuwelingen (tweedejaars) 1
20/07Omloop het Volk 12
13/07Ronde van Oost-Vlaanderen eindklassement 1
13/07Ronde van Oost-Vlaanderen rit 3 1
12/07Ronde van Oost-Vlaanderen rit 2 6
11/07Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 18
06/07Laplaigne (BvB) 1
01/07Herbeumont (klimkoers) 1
08/06Thimister (IC) 1
01/06Zoutleeuw 4
24/05De Haan - Vosseslag eindklassement 2
24/05De Haan - Vosseslag (rit in lijn) 3
24/05De Haan - Vosseslag (tijdrit) 12
24/05Testtijdrit Montenaken 7
18/05Bierbeek 1
11/05PK Vlaams-Brabant 1
04/05Lotto-Ridley Tour eindklassement 3
04/05Lotto-Ridley Tour rit 4 2
03/05Lotto-Ridley Tour rit 3 1
02/05Lotto-Ridley Tour rit 2 39
02/05Lotto-Ridley Tour rit 1 3
01/05Lotto-Ridley Tour proloog 20
27/04Kalmthout (Herman Vanspringels Diamond) 2
13/04Rhisnes (BvB) 2
12/04Testtijdrit Hoksem 10
05/04Klimkoers La Gleize 5
02/04PK tijdrijden Vlaams-Brabant 1
24/03Haspengouw-tour eindklassement 2
24/03Haspengouw-tour rit 2 9
23/03Haspengouw-tour rit 1 2
09/03Nieuwrode 6
19/01Londerzeel (veldrijden) 5



Klassementen 2008

Beker van België (BVB)

Plaats Naam Ploeg Punten
1 CRAEGHS Maarten Sport en Steun - Leopoldsburg 136
2 BAELE Bart Wimi Games - St Martinus CT 131
3 BOUVRY Dieter WC De Molenspurters - Meulebeke 122
4 STUYVEN Jasper Bodysol-Lotto - CT Menen 120
5 ROELANDTS Rutger Kon. Balen B.C 105
6 AERTS Alexander Sport en Steun - Leopoldsburg 85
7 GIESBERTS Jeroen Kon. Balen B.C. 80
8 LAPEIRE Simon Jonge Renners Roeselare 72
9 BOONS Ruben Kon. Balen B.C. 69
10 VAN HEUVERSWIJN Quentin Sprint 2000 Charleroi 65


Beker van Vlaanderen

Plaats Naam Ploeg Punten
1 CAROLUS Jorne Avia Cycling Team 102
2 BAERT Jasper Kon. Balen B.C. 88
3 CRAEGHS Maarten Sport en Steun - Leopoldsburg 87
4 STUYVEN Jasper Bodysol-Lotto - CT Menen 80
5 RAEYMAEKERS Mattias Bodysol-Lotto - CT Menen 80
6 GIESBERTS Jeroen Kon. Balen B.C. 78
7 VANBRABANT Yannick Sport en Moedig - Genk 75
8 JANSSEN Michiel Kon. Balen B.C. 74
9 FRISON Frederik Kon. Balen B.C. 54
10 BOUVRY Dieter WC De Molenspurters Meulebeke 49


Topcompetitie

Plaats Naam Ploeg Punten
1 CAROLUS Jorne Avia Cycling team 223
2 STUYVEN Jasper Bodysol-Lotto - CT Menen 166
3 VANBRABANT Yannick Sport en Moedig - Genk 137
4 CRAEGHS Maarten Sport en Steun - Leopoldsburg 126
5 BOONS Ruben Kon. Balen B.C. 123
6 RAEYMAEKERS Mattias Bodysol-Lotto - CT Menen 122
7 VALLEE Boris Union Cycliste Seraing 119
8 VAN LEEMPUT Kim Avia Cycling team 107
9 VAN HEUVERSWIJN Quentin Sprint 2000 Charleroi 102
10 JANSSEN Michiel Kon. Balen B.C. 101


Cyclinkranking Eddy Cosyn

Plaats Renner Geboortejaar Punten Zeges
1 Jorne Carolus 1992 377 25
2 Jasper Stuyven 1992 362 14
3 Maarten Craeghs 1992 239 9
4 Matthias Raeymaekers 1992 170 7
5 Jeroen Giesberts 1992 168 3
6 Frederik Frison 1992 154 3
7 Yannick Van Brabant 1992 289 6
8 Mike De Bie 1993 148 10
9 Michiel Janssen 1992 145 4
10 Jans Vandenbogaerde 1992 143 4