Inloggen   |   Design & Development - Jeroen Stiers
In de database staan reeds 43 overwinningen geregistreerd

Profs


2017 - Trek - Segafredo
3e op het BK in Antwerpen
drie top-3 plaatsen (2e, 6e en 13e rit) in de Giro d'Italia; +nog vier keer in de top-10!
4e in Parijs-Roubaix (1.WT)
2e in Kuurne-Brussel-Kuurne (1.HC)
3e in de 6e rit van de Tirreno Adriatico (2.WT), van Ascoli Piceno naar Civitanova Marche

2016 - Trek - Segafredo
3e in de eerste rit van de Volta ao Algarve (2.1)
winnaar van Kuurne-Brussel-Kuurne (1.HC)
prijs van de strijdlust (2e rit) en 3 dagen bolletjestrui in zijn eerste Tour de France

2015 - Trek Factory Racing
2e in de tweede rit van de Tour des Fjörds (2.1)
winnaar van de 8e rit in de Vuelta, van Puebla de Don Fadrique naar Murcia

2014 - Trek Factory Racing
4e in de de vijfde rit van de Ronde van California (2.HC)
6e op het BK in Wielsbeke
3e in de koninginnenrit (Ans) van de Tour de Wallonie (2.HC)
drie 4e plaatsen in de Vuelta, zijn eerste "grote ronde"; daarenboven nog vier andere top-10 plaatsen


Beloften (U23)


2013 - Bontrager Cycling Team
rit- en eindwinnaar van de Ronde van Alentejo (P) + winnaar van de puntentrui en de jongerentrui
3e in Luik-Bastenaken-Luik U23
5e in de eerste rit van de Ronde van California (USA), een UCI 2.HC profkoers
ritwinst in de Tour de Beauce (CAN)
twee 3e plekken in de Ronde van Utah (USA)
3e in de GP Jef Scherens
beste Belgische belofte in het wielerklassement van Eddy Cosyn
voor het tweede opeenvolgend jaar verkozen tot Jonge Flandrien Beloften door de krant Het Nieuwsblad

2012 - Bontrager-Livestrong
Provinciaal Kampioen op de weg in Wezembeek-Oppem
2e in het PK Tijdrijden (Linter-Orsmaal)
winnaar van de derde rit in de Cascade Cycling Classic (USA); 3e in de vierde rit
opvallend sterke prestaties in profkoersen als de Tour of California (6e in de vierde rit) en GP de Wallonie (7e)
verkozen tot Jonge Flandrien Beloften door de krant Het Nieuwsblad

2011 - Ovyta-Eijssen
2e in de eerste beloftenkoers in Koolskamp
Provinciaal Kampioen Tijdrijden in Linter-Orsmaal
2e op het PK Weg in Wezembeek-Oppem
3e in de Heistse Pijl (profkoers)
2e in Paris-Roubaix U23
3e in de 5e rit Tour de Namur


Juniors (U19)


2010 - Avia
1 zilveren en 3 bronzen medailles op het BK piste
Belgisch Kampioen ploegkoers en ploegenachtervolging op de piste
winnaar van de Tour de la Communauté Artois-Lys (F)
ritwinnaar in de Ster van Zuid-Limburg (B), de 3-daagse van Axel (NL) en de Tre Giorni Orobica (I)
winnaar Paris-Roubaix Juniors (F)
bronzen medaille op het WK in Offida (I)
2e in de eerste rit van de Rothaus Regio Tour (D)
winnaar Remouchamps-Ferrières-Remouchamps (Beker van Belgie)
winnaar van de Curitas Classic in Diegem
beste Junior in de WBV rangschikking van Eddy Cosyn
verkozen tot Jonge Flandrien Juniors door de krant Het Nieuwsblad

2009 - Bodysol-Lotto
3e in Althoeselt (eerste rit van de Ster van Zuid-Limburg)
3e in de openingsrit van de Giro della Toscana (I); 2e in de eindstand en beste jongere
2e op het PK in Kraainem
3e in Strijpen (derde rit van de 3-daagse van Axel); 3e in eindstand en winnaar jongerenklassement
Wereldkampioen in Moskou
eerste overwinning in de regenboogtrui in Angreau-Honelles (Beker van België)
3 regionale overwinningen
vele top-10 plaatsen, ook en vooral in (buitenlandse) interclub-wedstrijden


Nieuwelingen (U17)


2008 - Bodysol-Lotto
2e in de Herman Van Springel's Diamond
Provinciaal Kampioen Tijdrijden en Weg
winnaar van de interclubs in Thimister en Herbeumont
winnaar van de Beker van België wedstrijden in Laplaigne en Dottignies
winnaar derde rit (Denderwindeke) en eindstand van de Ronde van Oost-Vlaanderen
Belgisch Kampioen in Hooglede-Gits
1e in vierde rit van de ASVO Radjugendtour (A); winnaar puntenklassement, 2e in eindklassement
rit- en eindwinnaar van de Vattenfall Young Cyclassics (D)
totaal van 14 overwinningen
2e in de WBV rangschikking van Eddy Cosyn
verkozen tot Jonge Flandrien Nieuwelingen door de krant Het Nieuwsblad

2007 - Olympia Tienen
3e in de Herman Van Springel's Diamond
Provinciaal Kampioen Tijdrijden en MTB
Vlaams Kampioen 1e jaars
5 overwinningen


Aspiranten


2006 - Olympia Tienen
Provinciaal Kampioen Veldrijden, Tijdrijden & Weg
3e in het Vlaams Kampioenschap tijdrijden
6 overwinningen

2005 - Olympia Tienen
eerste overwinning in Wemmel

2004 - Olympia Tienen
eerste wedstrijd in Zoutleeuw